Dárky pro Agáthu a Mary... Christmas without Nely

21. prosince 2011 v 19:08 | Niki |  Nelča a Agča
Tak co už máte nakoupený vánoční dárky? Já jo, ale ještě je nemám zabalený, to se mi právě dělat nechce. Potkanicím jsem koupila: Dropy-Lesní směs, Mix Rolku, Sušený banánky a dva míčky (pro Agátku a Marynku). Koupili jste taky dárky svým mazlíčkům?Ještě jim koupím různé prolézačky do klece. Pro Nelču ještě asi koupím kříž na hrobeček, a desku s jejím jménem. A pro Adélku a Krisýnku nějaké ty kytičky na hrobeček. Doufám, že to Eliška(pejsek mojí babičky) zase nerozhrabe.
Myslím, že Agátce neudělá žádný dárek radost:( , ale kdyby nějakým způsobem obživla Nelynka, tak by byla straštně šťastná (jasně, že já taky). Po Vánocích píšeme velkou písemku ze zemáku a mně vychází právě ze zemáku blbá známka, takže se budu muset učit a nebudu sem přidávat tolik článků, ale až to budu umět a nebo až tu písemku budu mít napsanou tak sem zase určitě budu přidávat dost článků:). Zrovna teď o vánočních svátcích se mi učit nechce:(, ale co se dá dělat. O vánocích udělám nějaké fotky a dám je sem. Doufám, že se mi zase nevybijou baterky ve foťáku. Náhradní nemám:(, sice sou nabíjecí, ale to trvá 1den než se nabijí. Cukroví už máme napečené a co vy? My zítra máme jenom do jedný, to je super :D a učit se budem jen tři hoďky:D
Vzkaz od Agátky: jjjjjsnnnnnnnnnnnnn ccccccccccccccc, yyyyvdbtgbnbz wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww w (dlouho mačkala wéčko no... )

Vzkaz od Marynky: vshtozkkkktfgjkjkjkjkjkjkjkjkjkjkjkjkjkjkeeeeeeeeeeejeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeejfeokrtoztkozzčžěč;gůú--
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 jiří jiří | E-mail | 22. prosince 2011 v 17:56 | Reagovat

pro mého pejska máme koupené pamlsky,chtěl jsem mu koupit,ale rodiče už koupili.koupim křečkovi zítra u kaufu v benji shopu :-)

2 henka henka | E-mail | 22. prosince 2011 v 17:59 | Reagovat

celkem piekne!
:) :D ;-):D O_O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.