Červenec 2013

Příběh Molly 1 díl- dva inteligentní potkani všechno změnili

19. července 2013 v 14:08 | ...Rats-Girl |  Mé vymyšlené potkaní příběhy
Do zverimexu přivezli dva mladé potkany. Něco si pro sebe žvatlali, jako kdyby spolu komunikovali, ale nebylo to moc slyšet. Dali je do malé smradlavé klece, jak už to ve zverimexech bývá a oni se snažili dostat ven.

Potkaní výlety na postrojích? Proč ne, ale..

10. července 2013 v 23:53 | ...Rats-Girl |  Mary a Gen
Potkani jsou celkem dost závislí na své srsti a pořád o ní pečují, takže vestičkový postroj pro ně vhodný nebude, když jsem to zkoušela na moje holky, tak jim to překáželo a jsou prostě rádi, když na jejich srsti takové věci nejsou, takže se z toho zkoušely vyvléknout a povedlo se jim to. Nezbylo mi nic jiného, než jim vyrobit provázkový postroj z vlny. Ten mají rozhodně radši, provázky jim nijak nepřekáží v jejich několikadenních mytí.

Už můžeme konečně chodit do lesa, ona je tam cesta, po které můžou běhat, ale okolo je vysoká tráva (klíšťata), takže stačí zatáhnout za postroj a ví že tam nesmí, Gený tam chtěla ze začátku pořád chodit, Mary je taková loajálnější, většinou chodí za mnou, ale je dost tvrdohlavá, když jí to přestane bavit se buď zastaví, nebo de zase nazpátek.