Srpen 2013

ZOO Děčín

31. srpna 2013 v 22:33 | ...Rats-Girl |  Jiná zvířata než potkani
Dneska jsem byla v Děčínské Zoo. Není to jedna z nějvětších Zoo, ale bylo to tam pěkné. Vzala jsem si foťák, pár fotek se mi povedlo, pár ne, posuďte sami :-)

2 dny u Beníkové babičky + zahrada

29. srpna 2013 v 23:22 | ...Rats-Girl |  Psiska
(Ben )

Sunny layout

29. srpna 2013 v 6:01 | ...Rats-Girl |  Kabátky blogu
Dobré ráno, určitě v tuhle dobu všichni spíte :DD Né kecám článek je přednastavenej, já taky spim :D
Programy: Photoshop, photofilter.
Doba výroby: 3-4 hodiny.
Popis: Mary trhá menu a Gen drží svojí fotku.
Historie layoutu: ,,Už to skoro je, ale co dát za prázdný místo vlevo u Gen? Hodilo by se tam slunce, ale kde ho vzít." Nechtěla jsem ho brát z internetu, protože nechci krást lidem obrázky :D Tak jsem hrabošila v pc a našla jsem jednu fotku ze zoo z Ústí nad Labem.
Potkani, úvod.. Bylo první v těch mracích, ale vypadalo to divně.
Dlouho jsem nevěděla co dát na okraj, tak jsem se inspirovala ze starýho zimního laye a dala tam hvězdy.
Menu možná někdy dodělám :-)

5 hodin strávených na koni

20. srpna 2013 v 19:27 | ...Rats-Girl |  Jiná zvířata než potkani

Na táboře jsme jezdili na koňskou farmu. Naučila jsem se tam dost, na to, že jsem o koních nic nevěděla. Rodiče si samozřejmě jeli do Tater relaxovat. Jsem slyšela mamku jak vyprávěla dědovo bratrovi, jaký to bude suprový beze mně..

Ze začátku nás vodili vodiči, potom jsme mohli jet i sami. Nejlepší bylo když měl jeden vodič na starost dva koně a já si vybrala zrovna 1 z nich a jak se musel starat o toho druhýho, protože ta holka co na něj nasedla byla menší a nevypadalo, že ho zvládá, tak na mě zapomněl a já si jela sama :DD

Potom jsme jeli ven a oni se báli, že by něco koně vylekalo (jako předtím kočka), tak nám radši dali vodiče.
Mě zrovna vodila ta co nás učila. A potom šla doprostřed jízdárny, aby jí všichni slyšeli a mně nechala jet jako první :D Většinou jsme jezdili po obvodě jízdárny. Moc jsem nejezdila do rohů.. Tak když to nevadilo vysvětlovatelce a ani koňovi (naopak byl šťastnější.. Jsou to ještě k tomu školní koně a už toho maj podle mě dost) tak proč tam jezdit :D Akorát jinej vysvětlovatel řekl, že tam máme jezdit, ale ten tam nebyl..

Zkoušeli jsme i klusat, jednou jsme klusali sami, jednou s vodiči, to jsme si zkoušeli vysedávat.

Táta řekl, že bych mohla si tak za rok jezdit na koně k jedný jeho známý.. Teď má ale mimino, tak to nejde. Ale moc tomu nevěřím..

Bylo by super, mít koně, kterýmu důvěřuju a on mě a někdy si jen tak vyjet ven :-) Bavilo by mě se i o něj starat, jen babička říká, že by mě to přestalo bavit..

Jsem pryč do 17.srpna

8. srpna 2013 v 21:20 | ...Rats-Girl

Návštěva Eliškový babičky s foťákem

5. srpna 2013 v 23:50 | ...Rats-Girl |  Psiska
,,Dej mi konečně ten pamlsek a přestaň ke mně dávat ten trapnej foťák"

Dneska jsem byla na kole u babičky a vzala jsem si s sebou foťák :-) Hlavní atrakcí na focení byla Eliška.
Předtím jsem jela pro pamlsky do Benji Shopu. Zbylo mi ještě pár korun, tak jsem si šla koupit Mojito cestou od babičky.. Samozřejmě se mi rozlilo a zbyla mi jen kapička..
Celou cestu k babičce jsem jela na sedmičku :D (na mým kole největší přehazování.. No jak to říct. Prostě když to mám na sedmičce tak to jede z kopce rychle a do kopce musim šlapat silou. Prostě sem byla líná si to přeřadit tak sam zato pěkně zaplatila a byla jsem ráda, že si u babičky odpočinu.

Na procházky jí bohužel brát nemůžu, prostě se babička bojí, že se něco stane, ani oni jí neberou ven, prý je ještě majetek útulku. A babička jí má jen v péči, ale když si jí z útulku vzala tak má bejt její, nebo né? Sestřenka jí jednou vzala ven a zavolala na ní kamarádka a Elu upustila... To je taky důvod proč jí nemůžu brát ven, nejlepší na tom je, že musím platit za jiný chyby.
No. Ještě že můžu venčit Beníka. Ono by to ani bez venčení nešlo, když bydlí v paneláku.. Aspoň si od něj pár dní odpočinou :D Ale večer ho bude brát děda.