Genevieve

Kradla jsem chleba!

9. dubna 2014 v 17:27 | Niqia
Geny:
,,Bylo nebylo, měla jsem výběh po celém bytě, ale nějak jsem dostala chuť prozkoumat něco nového než jen chodit po nudné zemi ._. No a tak jsem začala lézt na židli, ale panička mi to nechtěla dovolit. Tak jsem šla pryč, panička byla konečně šťastná a nechala mě tam o samotě. Haha, teď mám tu šanci, trubka, muahaha. Lezu na židli, ze židle na stůl a vidím... Chleba!"

She's gone

22. ledna 2014 v 21:20 | Niqia
Je po desáté hodině... Jdu se koupat, ale nemám připravenou tašku do školy, nechtělo se mi to dělat potom, tak jsem šla zas do pokoje.

Všímám si Gený jak je v záchůdku a převaluje se v pilinách. Nemůže se hýbat, nejde jí to.. Vyndavám ji a po chvíli se přestává hýbat úplně, ale je stále naživu.

Nevím co s ní. Je asi půl jedenácté. přemýšlím o tom jestli neobvolám veterináře (ne, není to hloupé kvůli malému zvířeti jako je potkan..).
Gený trošku pohla hlavou ale pořád nic.. Snaží se hýbat packama ale nejde jí to. Zkouším ji postavit, už skoro chodí, poté zase nemůže své tělo ovládnout.. Mezitím se koukám na net, mám vyhlédlého veterináře, který poskytuje služby 24 hodin denně. Pak se jdu kouknout na Geny. Umřela. Měla zřejmě mrtvici.
čas úmrtí: 23:05 (21.1. 2014) Proč? Proč zrovna tak brzy?

Christmas without Mary.

3. ledna 2014 v 1:51 | Niqia^^
Na začátek přidávám pár fotek našeho stromku, je jich hodně a jsou podobné, ale prostě jsem se nemohla rozhodnout jaké dát pryč.

Obří krysa jménem Gen navštívila betlém.

23. prosince 2013 v 19:42 | Niqia

Myšlenky Gen- Mary umřela a já mám kýlu?

12. prosince 2013 v 22:14 | ...Niqia
Jen tak hrabotím v rozepsaných článcích a narážím na tenhle.. Tak mě napadlo ho dopsat.
Myšlenky Gen (psáno. 5.11 2013)
,,Ležím na paničce pod halenkou. Od té doby co Mary umřela nemám na kom spát, tak jsem ráda, že mi to panička dovolila"
Dneska jsem si ,,užila" trapnou koupel, protože jsem den předtím zalezla za lednici (já vím, moje naschvály nemají chybu) a když jsem vylézala, tak jsem s sebou přinesla pavučinu a nějakou divnou vodu, měla jsem od ní celou hlavu. A strašně jsem smrděla, tak mě panička musela vykoupat. Ale po koupeli jsem si měla nádherné opečovávání ručníkem, bylo to strašně příjemný. "


,,A podle jednoho veterináře mám kýlu" (psáno teď)
Objevila se jí boule u nohy. Šla jsem s ní k vetovi.
,,To je kýla. Operovat jí nebudu, je to moc velké riziko. Operace by stejně stála i několik stovek a za to se dá pořídit už nový potkan. Jen to nesmí ztvrdnout, zatím je to dobré."
No, nějak tak to řekl.
Neběhá s tím už jako předtím... Při chůzi se mi zdá, že jí to nevadí. Možná navštívím ještě jiného veta, nevím.

Přeji veselé vybírání dárků pro vaše mazly a vaše blízké :-), Vánoce jsou už za týden a něco.

Skvrna připomínající papriku ....

16. dubna 2012 v 17:19 | Niki
Když jsem Gen koupila, tak jsem jí objevila na bříšku skvrnu. Pak jsem se podívala pořádně a zjistila jsem, že vypadá jak paprika :D

Paprika:
Její skvrna:


  • Marynka zlodějka :D

Pak mě napadlo, že by jí mohly chutnat papriky a tak jsem jí kousek dala. A opravdu ten kousek jí moc chutnal, ale nestačila ho dojíst, protože jí ho ukradla Marynka, tak jsem jí dala novej. Marynka už o tom ale nevěděla a zalezla si s tím nakousaným kouskem do domečku. Kdyby jí ho neukradla, tak by jsem jí dala taky a nemusela by papat ten nakousaný :D

  • Mnohem raději má ale Mix Rolky.
Když jsem přišla ze školy, tak si seděla v jejím oblíbeném pelíšku a u jejího oblíbeného jídla xD.

Nová kamarádka Marynky

15. dubna 2012 v 15:28 | Niki
Včera jsem koupila ve zverimexu Marynce kamarádku, aby nebyla tolik smutná. Dlouho jsem se rozmýšlela a nakonec jsem jí dala jméno Gený (džený). Marynka teď vypadá šťastněji a je ráda, že jí tam má.

O Gený :

  • Je moc hodná a vypadá to, že si na mě už skoro zvykla.
  • Má černou srst, akorát bříško má bílé.
  • Už jí můžu pustit po pokoji, protože není moc divoká.
  • Zatím u mě ochutnala jenom pár Mix Rolek.
  • Miluje Marynky pelíšek.

Takhle vypadají Mix Rolky:


Takhle vypadá Gený:
 
 

Reklama